kariyer koçu | yönetici koçu | takım koçu

References

References

“Yeşim is a highly skilled and empathetic coach who clearly dedicates herself holistically to the betterment of coaching process. I feel privileged to have crossed paths with her and impatient to see what we are to explore together. As a person who has received coaching trainings herself in addition to many experiences of self exploration, I highly recommend Yeşim to anyone who is ready to take a step to transform into their better versions.”

İstem D. Akalp,

ASHOKA TURKEY, Director of Fellowship  and Social Entrepreneurship Programs

.

.

“Yeşim has excellent coaching skills in addition to her caring personality. She gives courage and creates trust all along the way in a challenging manner. I would definitely recommend her for anyone who would like to have an inner journey and a positive change in their lives towards their dreams. ”

Oğuzhan Canım

ASKIDA NE VAR, Founder

.

.

“I am lucky that my first coaching experience was with Yeşim. I recommend working with her to anyone who wants to look deeper into life and find fulfillment.”

Deniz Akgüllü

ÜLKER, Marketing and Communication Manager

.

.

“There is a great quote about coaching. “Good coach improves your working life, a great coach improves your life”. Yeşim, you are really a great coach, you help me to explore myself and improve my life. I feel so lucky to get coaching from you.”

İ.Hande  Dinçel

PERNOD RICHARD, Hotel and  On Trade Marketing Executive

.

.

“Sometimes, people get stuck in daily and business life, neither a step forward nor a step back. People try to get out of it but it is the same place again, because people are looking at the same view where people are. In my perspective, the process of meetings with Yeşim, show me that i can observe it in a different way. Especially in the professional sense, the awareness of that work with Yeşim, shows me the optimal perspective. Nowadays, I am asking the right questions to myself and most importantly I am much more honest with myself.”

Arda Görürgöz

PERNOD RICARD, Off Trade Channel Area Sales Supervisor

.

.

“I had the chance to know as a mate her during a Coaching Training, and as a coach afterward. Yesim is a wonderful coach, empathic and compassionate. I would recommend her to anyone seeking for purpose, balance and fulfillment…”

Siham El Fakir

COACH

.

.

Yeşim Hanımla bir yıldır “Güven Hesabımı Büyütmek” Koçluk & Liderlik projesinde çalışıyoruz. Gerek tanıtım yöneticilerimiz gerekse tanıtım ekibimizden inanılmaz geribildirimler duyuyoruz. İşbirliğimizin devamı dileğiyle…

Yıldız Onargan

ASTRA ZENECA, Sales Force Development and Event Manager

.

.

Değerli Yeşim,
Yaratım ve yapma gücüme, olma halime benden daha çok inandığın için öncelikle çok teşekkür ederim. Sertifikasyon sürecimde, en zayıf hissettiğim zamanlarda içimdeki potansiyeli benden daha iyi hatırlayıp hatırlatan, hayatta sınır tanımadan daha güçlü neler yapabilirime dair bana eşlik edip, alan tutan bir koç olduğun için teşekkür ederim. İnsani yönünü her daim çok güçlü tutarak, koçluk mesleğindeki alışılagelmiş (maalesef!) zaman ve para kavramlarına sımsıkı yapışmadan farkındalık sağlayan özel bir koç olduğun için teşekkür ederim. Yaslanmam gerektiğinde bir duvar kadar dik, sanki yokmuşçasına bir o kadar da sağlam durduran bir koç olduğun için teşekkür ederim. İlk deneyimimde yaşadığım zorlu kısa süren bir koçluk yolculuğundan sonra, bana koçluk budur, böyle olmalı dedirten karanlık bir tünelin sonundaki ışık olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın.

ARZU ALTINBAŞCAN

CTI TRAINED CO ACTIVE COACH

.

.

Hayatlarımızda çoğu zaman hepimiz kendimizi günlük rutinlerimize kaptırıp aslında kim olduğumuzu, ne istediğimizi unutuyoruz. Çoğunluğun doğrularını kendi doğrularımız sanmak, hepimizin içine düştüğü bir tuzak. Yeşim ile birlikte ilk görüşmemizden itibaren aslında benim için gerçekten neyin önemli olduğunu ve içimdeki kaptanın rotayı nereye çevirmek istediğini keşfetmek için önemli adımlar attık. Yeşim sayesinde her görüşmemiz yepyeni keşifler ve büyük bir hafiflik, dahası güven hissiyle geçti. Hayattaki rotamı belirlemeye çalıştığım her gün Yeşim’in bana tuttuğu ışığı üzerimde hissediyorum.

İlayda Ahsen Yazgan

UNILEVER, Account Manager

.

.

Yeşim ile bu yılın başında çalışmaya başladığımızdan beri her gecen hafta değişikliklerimi gözler oldum. Kendimi artık daha yakından tanıyorum. Her buluşmamızda heyecan duyuyor ve istekle değişime sarıldıkça kendimde hızlı değişmeler ve gelişmeler görüyorum. Yeşim’in enerjisi çok yüksek ve beni yönlendirmeden kendimin sonuçlara ulaşmamı sağlıyor. Hayatımdaki her alanda katkısı oldu. sosyal yasam, ilişkiler ve is yaşamım 6 ay içinde mükemmel değişiklikler gördüm ve haftaya buluşmamız için şimdiden heyecanlıyım.

Cansu Cansever

HANDLOOM,/USA, Entrepreneur/ Founder

.

.

Yasam boyu koç diye bir kavram var mi bilmiyorum ama zannediyorum Yeşim benim için tam olarak bunu yapıyor. Yeşim samimiyeti, güler yuzu ve vizyonuyla benim için her zaman aydınlatıcı ve yol gösterici olmuştur.
Gerek profesyonel gerekse özel hayatta Yeşim den hep çok şey öğrendim.

Yeşim le seanslarımız şaşırtıcı derecede etkili ve rahatlatıcı.
Kendimi tanıyorum, gelişmeleri daha sağlıklı değerlendiriyorum ve artık aldığım kararlardan daha eminim, zihnimi ve daha çok kalbimi dinliyorum. Hayatıma katkısı net ve ona çok şey borçluyum.

İyi ki varsın Yeşim.

MERT GÜRSOY

PERNOD RICHARD, SENIOR BRAND MANAGER

.

.

“Yeşim sayesinde kendimi yakindan tanima firsatim oldu. Her seferinde cok farkli yonlerimi kesfedip kendimi gelistirdigimi hissediyorum. Pozitif enerjisi ve bitmez tukenmez sabri, insana kendini guclu olmayi ogretirken, hayallerimi ve planlarimi hayata geçirmem için bana ilham veriyor. ”

Ceren Öztürk

PERNOD RICHARD, Senior Brand Manager

.

.

“Yeşim, liderlik ve koçluk yolculuğunda, içinde var olan doğal ve özel yeteneklerini aldığı profesyonel ve uluslararası eğitimlerle de zenginleştirerek, hem benim gibi dostlarına hem de danışanlarına yeni ufuklar, yeni bakış açıları katmaya devam ediyor. Hem iş hayatı, hem özel hayatımız hem de kendimizle olan ilişkimizde mutluluk ve başarı için yapabileceklerimizi görmemizi sağlıyor. Bu muhteşem yolculuğunda, bana da yol gösterdiği için, ona çok minnettarım.”

Şebnem İndap

MNG KARGO, Research and Development Manager

.

.

“Sizinle yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda kendimi daha iyi tanımaya başladım. İş ve özel hayatımda koçluğunuz sayesinde daha başarılı ve mutlu bir birey olduğumu düşünüyorum. Eminim ki bundan sonra benim gibi bir çok kişinin yaşantısını başarılı koçluğunuz sayesinde olumlu yönde değiştireceğinize inanıyorum. Bana yapmış olduğunuz koçluk için teşekkür ediyorum.”

Kaan Kilislioğlu

ANADOLU EFES, Area Sales Manager

.

.

​​“Hayatin icindeyken cogu zaman kendimize cizgimiz alan icinde mutlu oldugumuzu dusunuruz. Guvenli alanda sinirlar icinde hareket ederken daha fazlasi icin sorgulamayiz, korkariz ve istemekten cekiniriz. Yesim ile yapmis oldugum calismada, hayatimin her alaninda bana eslik ederken guven, sevgi ve bilgelik ile kendime dokunmayi daha fazlasini yapabilecegimin inancini kendiliginden bulmami sagladi. Bu inanc ve hayata guven ile sahip oldugum potansiyeli kullanip hayatimda doyum hissettiren degisiklikler yapmamin onunu acti. Guvenli alandan cikmanin korkulacak birsey olmadigini en derinden hissettirdi. Kalpten dusunerek yasamin nasil yenileceginin kapisini gostermesi ile yeni yollari kendi basima yurume cesareti yeniden geldi. Onunla karsilastigim icin kendimi sansli hissediyorum aynen hayatta sansli oldugumu hissettirmesi gibi…sevgiler.”

Suzan Tokgöz

ANDREWS FASHION INTERNATIONAL, Creative Designer ​​